1014 NE 4 AVE

WILLISTON, Florida 32696 · Levy County · Parcel 1837500000

$40 134
Assessed Value
$121 680
Market Value
Annual Tax
$15 134
Taxable Value
Ownership
OwnerLITTLE CHRISTIE
Mailing Address1014 NE 4TH AVE WILLISTON FL 32696
Property Details
Year Built1994
Living Area988 sq ft
Lot Size19 602 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$7 000
Just (Market) Value$121 680
Assessed Value$40 134
Exemptions-$25 000
Taxable Value$15 134