1006 NE 3 AVE

WILLISTON, Florida · Levy County · Parcel 048330030A

$37 403
Assessed Value
$130 713
Market Value
Annual Tax
$12 403
Taxable Value
Ownership
OwnerKING PERSEL T
Mailing Address1006 NE 3RD AVE WILLISTON FL 32696
Property Details
Year Built1974
Living Area1 248 sq ft
Lot Size20 909 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$7 000
Just (Market) Value$130 713
Assessed Value$37 403
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 403