8326 BERNWOOD COVE LOOP

FORT MYERS, Florida 33966 · Lee County · Parcel 334425P3006090909

$42 582
Assessed Value
$147 046
Market Value
Annual Tax
$17 582
Taxable Value
Ownership
OwnerDUBOS KENNETH C & JOANNA L/E
Mailing Address8326 BERNWOOD COVE LOOP #909 FORT MYERS FL 33966
Property Details
Year Built2006
Living Area932 sq ft
Lot Size6 777 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$147 046
Assessed Value$42 582
Exemptions-$25 000
Taxable Value$17 582
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2025 $100 99