829 CASPER YOST ST E

LEHIGH ACRES, Florida 33974 · Lee County · Parcel 154527L2100650170

$244 031
Assessed Value
$244 031
Market Value
Annual Tax
$244 031
Taxable Value
Ownership
OwnerMF QOZ FUND LLC
Mailing Address8244 PROVENCIA CT FORT MYERS FL 33912
Property Details
Year Built2024
Living Area1 559 sq ft
Lot Size10 001 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$17 765
Building Value$226 266
Just (Market) Value$244 031
Assessed Value$244 031
Taxable Value$244 031