829 ALBERT AVE

LEHIGH ACRES, Florida 33971 · Lee County · Parcel 304426L2020160110

$310 547
Assessed Value
$310 547
Market Value
Annual Tax
$310 547
Taxable Value
Ownership
OwnerRIBEIRO WESLEI &
Mailing Address829 ALBERT AVE LEHIGH ACRES FL 33971
Property Details
Year Built2024
Living Area2 640 sq ft
Lot Size10 306 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$26 648
Building Value$283 899
Just (Market) Value$310 547
Assessed Value$310 547
Taxable Value$310 547
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $421 000 01