827 NIMITZ BLVD

LEHIGH ACRES, Florida 33974 · Lee County · Parcel 274527L2080430430

$308 213
Assessed Value
$308 213
Market Value
Annual Tax
$308 213
Taxable Value
Ownership
OwnerWELLS LAM & MAI LAI
Mailing Address7232 SHERIDAN AVE S RICHFIELD MN 55423
Property Details
Year Built2024
Living Area2 661 sq ft
Lot Size10 716 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$15 343
Building Value$292 870
Just (Market) Value$308 213
Assessed Value$308 213
Taxable Value$308 213
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2025 $325 000 01