7460/7462 GARRY RD

FORT MYERS, Florida 33967 · Lee County · Parcel 17462516000200060

$304 877
Assessed Value
$352 713
Market Value
Annual Tax
$279 877
Taxable Value
Ownership
OwnerMONDUY EDDY +
Mailing Address7460 GARRY RD FORT MYERS FL 33967
Property Details
Year Built1985
Living Area2 408 sq ft
Lot Size10 106 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$64 600
Just (Market) Value$352 713
Assessed Value$304 877
Exemptions-$25 000
Taxable Value$279 877