7337 LAKE DR

FORT MYERS, Florida 33908 · Lee County · Parcel 35452400000280100

$479 092
Assessed Value
$479 092
Market Value
Annual Tax
$479 092
Taxable Value
Ownership
OwnerGLIGA MONICA
Mailing Address1195 S SMITH ST PALATINE IL 60067
Property Details
Year Built1978
Living Area4 046 sq ft
Lot Size45 172 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$203 652
Building Value$275 440
Just (Market) Value$479 092
Assessed Value$479 092
Taxable Value$479 092