7308 BARRAGAN RD

FORT MYERS, Florida 33967 · Lee County · Parcel 17462515003000280

$47 596
Assessed Value
$135 590
Market Value
Annual Tax
$22 596
Taxable Value
Ownership
OwnerCOSTLEY GARY BRUCE
Mailing Address7308 BARRAGAN RD FORT MYERS FL 33967
Property Details
Year Built1972
Living Area1 567 sq ft
Lot Size8 799 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$54 910
Just (Market) Value$135 590
Assessed Value$47 596
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 596