716 CALVIN AVE

LEHIGH ACRES, Florida 33972 · Lee County · Parcel 284427L1100400040

$289 172
Assessed Value
$289 172
Market Value
Annual Tax
$289 172
Taxable Value
Ownership
OwnerZAYAS BAZAN KENNY PENA +
Mailing AddressPO BOX 562881 MIAMI FL 33256
Property Details
Year Built2024
Living Area2 576 sq ft
Lot Size21 784 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$24 225
Building Value$264 947
Just (Market) Value$289 172
Assessed Value$289 172
Taxable Value$289 172
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2025 $390 000 01