702 BROADWAY AVE

LEHIGH ACRES, Florida 33972 · Lee County · Parcel 27442722000650100

$476 283
Assessed Value
$476 283
Market Value
Annual Tax
$476 283
Taxable Value
Ownership
OwnerTAZZOLLI DEVELOPMENT LLC
Mailing Address45237 SWUMMERLIN COMMONS BLVD FORT MYERS FL 33907
Property Details
Year Built2024
Living Area3 568 sq ft
Lot Size12 876 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$13 808
Building Value$462 475
Just (Market) Value$476 283
Assessed Value$476 283
Taxable Value$476 283
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $550 000 01