7013 NEW POST DR

NORTH FORT MYERS, Florida 33917 · Lee County · Parcel 364324200000A0060

$36 479
Assessed Value
$99 565
Market Value
Annual Tax
$11 479
Taxable Value
Ownership
OwnerTOUCHSTONE PAUL L
Mailing Address7013 NEW POST DR #6 NORTH FORT MYERS FL 33917
Property Details
Year Built1974
Living Area928 sq ft
Lot Size5 045 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$99 565
Assessed Value$36 479
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 479