6128 COCOS DR

FORT MYERS, Florida 33908 · Lee County · Parcel 13462404000000260

$205 634
Assessed Value
$556 114
Market Value
Annual Tax
$180 634
Taxable Value
Ownership
OwnerBROADWAY SOUTH LLC
Mailing Address1836 NORTHWEST DR POINT PLEASANT BORO NJ 08742
Property Details
Year Built1976
Living Area3 375 sq ft
Lot Size9 627 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$265 022
Building Value$291 092
Just (Market) Value$556 114
Assessed Value$205 634
Exemptions-$50 722
Taxable Value$180 634
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2025 $346 000 01