607 LEELAND HEIGHTS BLVD E

LEHIGH ACRES, Florida 33936 · Lee County · Parcel 334427L304015024A

$49 566
Assessed Value
$167 275
Market Value
Annual Tax
$24 566
Taxable Value
Ownership
OwnerCORDON MIGUEL A & LADY M DE
Mailing Address607 LEELAND HEIGHTS BLVD E LEHIGH ACRES FL 33936
Property Details
Year Built1980
Living Area1 705 sq ft
Lot Size8 350 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$18 896
Just (Market) Value$167 275
Assessed Value$49 566
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 566