5590 WILLIAMS DR

FORT MYERS BEACH, Florida 33931 · Lee County · Parcel 284624W30020B0360

$1 024 368
Assessed Value
$2 515 632
Market Value
Annual Tax
$999 368
Taxable Value
Ownership
OwnerZACK CRISTEEN S TR
Mailing AddressPO BOX 240711 DOUGLAS AK 99824
Property Details
Year Built2024
Living Area6 745 sq ft
Lot Size15 956 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$1 692 124
Building Value$823 508
Just (Market) Value$2 515 632
Assessed Value$1 024 368
Exemptions-$50 722
Taxable Value$999 368