543 CHERT CT

SANIBEL, Florida 33957 · Lee County · Parcel 284622T401100004A

$690 322
Assessed Value
$690 322
Market Value
Annual Tax
$690 322
Taxable Value
Ownership
OwnerHARMON SAMUEL A TR
Mailing Address206 CARRIGAN POINT NOBLESVILLE IN 46062
Property Details
Year Built1974
Living Area3 750 sq ft
Lot Size11 935 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$385 601
Building Value$304 721
Just (Market) Value$690 322
Assessed Value$690 322
Taxable Value$690 322