52 STURBRIDGE LN

FORT MYERS, Florida 33908 · Lee County · Parcel 18462501000000520

$129 435
Assessed Value
$129 435
Market Value
Annual Tax
$129 435
Taxable Value
Ownership
OwnerBURKHARDT CYNTHIA K +
Mailing Address18650 SW 39TH CT MIRAMAR FL 33029
Property Details
Year Built2024
Living Area2 170 sq ft
Lot Size4 356 sq ft
Use Code005
Valuation Breakdown
Land Value$48 450
Building Value$80 985
Just (Market) Value$129 435
Assessed Value$129 435
Taxable Value$129 435