501/503 SE 5TH PL

CAPE CORAL, Florida 33990 · Lee County · Parcel 134423C3011380200

$533 187
Assessed Value
$533 187
Market Value
Annual Tax
$533 187
Taxable Value
Ownership
OwnerJNG PROPERTY LLC
Mailing Address290 HARBOR DR #100 WORKPOINT STAMFORD CT 06902
Property Details
Year Built2024
Living Area3 672 sq ft
Lot Size12 894 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$79 458
Building Value$453 729
Just (Market) Value$533 187
Assessed Value$533 187
Taxable Value$533 187