486 JACKLIN LN

NORTH FORT MYERS, Florida 33903 · Lee County · Parcel 33432401000004860

$49 443
Assessed Value
$111 115
Market Value
Annual Tax
$24 443
Taxable Value
Ownership
OwnerDARGER CHARLES B +
Mailing Address486 JACKLIN LN NORTH FORT MYERS FL 33903
Property Details
Year Built1979
Living Area2 400 sq ft
Lot Size4 138 sq ft
Use Code005
Valuation Breakdown
Land Value$22 610
Building Value$11 160
Just (Market) Value$111 115
Assessed Value$49 443
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 443