4814 3RD ST W

LEHIGH ACRES, Florida 33971 · Lee County · Parcel 284426L4020130180

$48 254
Assessed Value
$188 872
Market Value
Annual Tax
$23 254
Taxable Value
Ownership
OwnerHAZEL CHRISTINE M
Mailing Address4814 3RD ST W LEHIGH ACRES FL 33971
Property Details
Year Built1992
Living Area1 780 sq ft
Lot Size10 873 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 840
Just (Market) Value$188 872
Assessed Value$48 254
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 254