4806 5TH ST W

LEHIGH ACRES, Florida 33971 · Lee County · Parcel 284426L4010070090

$46 919
Assessed Value
$164 976
Market Value
Annual Tax
$21 919
Taxable Value
Ownership
OwnerWILLIAMS JOHN FRANCIS
Mailing Address4806 5TH ST W LEHIGH ACRES FL 33971
Property Details
Year Built1984
Living Area1 404 sq ft
Lot Size21 797 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$51 680
Just (Market) Value$164 976
Assessed Value$46 919
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 919