4641 PALM TREE BLVD

CAPE CORAL, Florida 33904 · Lee County · Parcel 124523C3023000080

$36 789
Assessed Value
$131 946
Market Value
Annual Tax
$11 789
Taxable Value
Ownership
OwnerMILLER BETTY L
Mailing Address4641 PALM TREE BLVD #8 CAPE CORAL FL 33904
Property Details
Year Built1979
Living Area1 099 sq ft
Lot Size10 210 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$131 946
Assessed Value$36 789
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 789