4630 GENE AVE N

LEHIGH ACRES, Florida 33971 · Lee County · Parcel 124426L3080780010

$278 359
Assessed Value
$278 359
Market Value
Annual Tax
$278 359
Taxable Value
Ownership
OwnerRN DESIGN GROUP LLC
Mailing Address20624 NW 13TH AVE MIAMI FL 33169
Property Details
Year Built2024
Living Area2 290 sq ft
Lot Size10 890 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$16 150
Building Value$262 209
Just (Market) Value$278 359
Assessed Value$278 359
Taxable Value$278 359