4606 HAZEL AVE S

LEHIGH ACRES, Florida 33976 · Lee County · Parcel 124526L4080830070

$162 754
Assessed Value
$248 389
Market Value
Annual Tax
$137 754
Taxable Value
Ownership
OwnerPEREZ NIEVES +
Mailing Address4606 HAZEL AVE S LEHIGH ACRES FL 33976
Property Details
Year Built2005
Living Area2 966 sq ft
Lot Size10 890 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$21 803
Just (Market) Value$248 389
Assessed Value$162 754
Exemptions-$25 000
Taxable Value$137 754