4576 GOLFVIEW BLVD

LEHIGH ACRES, Florida 33973 · Lee County · Parcel 334426L4080280020

$49 683
Assessed Value
$200 742
Market Value
Annual Tax
$24 683
Taxable Value
Ownership
OwnerHERNANDEZ HERMINA
Mailing Address4576 GOLFVIEW BLVD LEHIGH ACRES FL 33973
Property Details
Year Built2001
Living Area2 349 sq ft
Lot Size12 502 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$46 028
Just (Market) Value$200 742
Assessed Value$49 683
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 683