4520 OHIO AVE

FORT MYERS, Florida 33905 · Lee County · Parcel 164425P10090E0100

$28 242
Assessed Value
$163 701
Market Value
Annual Tax
$3 242
Taxable Value
Ownership
OwnerTORRES RICARDO
Mailing Address4520 OHIO AVE FORT MYERS FL 33905
Property Details
Year Built1976
Living Area1 650 sq ft
Lot Size7 144 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 840
Just (Market) Value$163 701
Assessed Value$28 242
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 242