4504 E 3RD ST

LEHIGH ACRES, Florida 33936 · Lee County · Parcel 364427L209035024B

$30 396
Assessed Value
$149 142
Market Value
Annual Tax
$5 396
Taxable Value
Ownership
OwnerHOLLAND ROBERTA L/E
Mailing Address4504 E 3RD ST LEHIGH ACRES FL 33936
Property Details
Year Built1984
Living Area1 398 sq ft
Lot Size10 894 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$10 498
Just (Market) Value$149 142
Assessed Value$30 396
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 396
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2024 $100 11