4102 4TH ST SW

LEHIGH ACRES, Florida 33976 · Lee County · Parcel 344426L1020130120

$261 457
Assessed Value
$261 457
Market Value
Annual Tax
$261 457
Taxable Value
Ownership
OwnerLOPEZ LEMAY SAUCEDO &
Mailing Address4102 4TH ST SW LEHIGH ACRES FL 33976
Property Details
Year Built2024
Living Area1 977 sq ft
Lot Size10 890 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$21 803
Building Value$239 654
Just (Market) Value$261 457
Assessed Value$261 457
Taxable Value$261 457
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2025 $309 990 01
1 de febrero de 2024 $44 500 05