407/409 SE 24TH AVE

CAPE CORAL, Florida 33990 · Lee County · Parcel 174424C3013640400

$545 552
Assessed Value
$545 552
Market Value
Annual Tax
$545 552
Taxable Value
Ownership
OwnerOPEN WATER REALTY LLC
Mailing Address5621 STRAND BLVD #311B NAPLES FL 34110
Property Details
Year Built2024
Living Area3 258 sq ft
Lot Size15 725 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$92 378
Building Value$453 174
Just (Market) Value$545 552
Assessed Value$545 552
Taxable Value$545 552