4060 RAINBOW DR

FORT MYERS, Florida 33916 · Lee County · Parcel 054425P3011000210

$30 207
Assessed Value
$183 066
Market Value
Annual Tax
$5 207
Taxable Value
Ownership
OwnerHADDIX ANN S +
Mailing Address7378 LAKE LAKOTA PL INDIANAPOLIS IN 46217
Property Details
Year Built1958
Living Area2 408 sq ft
Lot Size9 932 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$39 568
Just (Market) Value$183 066
Assessed Value$30 207
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 207
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2025 11
1 de junio de 2025 11