402 E PENN RD

LEHIGH ACRES, Florida 33936 · Lee County · Parcel 334427L4040120070

$35 983
Assessed Value
$179 496
Market Value
Annual Tax
$10 983
Taxable Value
Ownership
OwnerSANTIAGO YOLANDA & FRANCISO
Mailing Address402 E PENN RD LEHIGH ACRES FL 33936
Property Details
Year Built1960
Living Area1 640 sq ft
Lot Size10 511 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 995
Just (Market) Value$179 496
Assessed Value$35 983
Exemptions-$25 000
Taxable Value$10 983