4010 15TH ST W

LEHIGH ACRES, Florida 33971 · Lee County · Parcel 274426L1090990150

$283 447
Assessed Value
$283 447
Market Value
Annual Tax
$283 447
Taxable Value
Ownership
OwnerHERNANDEZ EMELINA MARIA ABREU
Mailing Address4010 15TH ST W LEHIGH ACRES FL 33971
Property Details
Year Built2024
Living Area2 280 sq ft
Lot Size10 001 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$22 610
Building Value$260 837
Just (Market) Value$283 447
Assessed Value$283 447
Taxable Value$283 447
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $364 900 01