3971 BALLARD RD

FORT MYERS, Florida 33916 · Lee County · Parcel 174425P10250C0010

$28 107
Assessed Value
$150 122
Market Value
Annual Tax
$3 107
Taxable Value
Ownership
OwnerUNDERWOOD SHARON E
Mailing Address3971 BALLARD RD S E FORT MYERS FL 33916
Property Details
Year Built1981
Living Area1 326 sq ft
Lot Size7 667 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 840
Just (Market) Value$150 122
Assessed Value$28 107
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 107