3931 W RIVERSIDE DR

FORT MYERS, Florida 33901 · Lee County · Parcel 344424P20060D0050

$575 555
Assessed Value
$575 555
Market Value
Annual Tax
$575 555
Taxable Value
Ownership
OwnerSTALVEY LINDSAY K +
Mailing Address3931 W RIVERSIDE DR FORT MYERS FL 33901
Property Details
Year Built1966
Living Area6 630 sq ft
Lot Size15 725 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$314 803
Building Value$260 752
Just (Market) Value$575 555
Assessed Value$575 555
Taxable Value$575 555