3765 NE 16TH AVE

CAPE CORAL, Florida 33909 · Lee County · Parcel 184324C3057410310

$263 977
Assessed Value
$263 977
Market Value
Annual Tax
$263 977
Taxable Value
Ownership
OwnerDAVIS FAMILIA LLC
Mailing Address1718 CAPITAL AVE CHEYENNE WY 82001
Property Details
Year Built2024
Living Area2 522 sq ft
Lot Size15 224 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$45 138
Building Value$218 839
Just (Market) Value$263 977
Assessed Value$263 977
Taxable Value$263 977
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2024 $175 000 11