369 MADISON CT

FORT MYERS BEACH, Florida 33931 · Lee County · Parcel 294624W10110D0100

$220 299
Assessed Value
$824 202
Market Value
Annual Tax
$195 299
Taxable Value
Ownership
OwnerJOHNSON CHRISTOPHER L &
Mailing Address369 MADISON CT FORT MYERS BEACH FL 33931
Property Details
Year Built1959
Living Area2 198 sq ft
Lot Size8 015 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$637 201
Building Value$187 001
Just (Market) Value$824 202
Assessed Value$220 299
Exemptions-$50 722
Taxable Value$195 299
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2025 $100 99