3547 MEADOW RD

LEHIGH ACRES, Florida 33974 · Lee County · Parcel 364527L2070380090

$305 475
Assessed Value
$305 475
Market Value
Annual Tax
$280 475
Taxable Value
Ownership
OwnerMURILLO ANTHONY
Mailing Address3547 MEADOW RD LEHIGH ACRES FL 33974
Property Details
Year Built2024
Living Area2 484 sq ft
Lot Size27 865 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$38 048
Building Value$267 427
Just (Market) Value$305 475
Assessed Value$305 475
Exemptions-$50 722
Taxable Value$280 475