351 JEFFERSON CT

FORT MYERS BEACH, Florida 33931 · Lee County · Parcel 294624W10110B0060

$1 923 052
Assessed Value
$1 923 052
Market Value
Annual Tax
$1 923 052
Taxable Value
Ownership
OwnerHARTENSTEIN PATRIK &
Mailing AddressRINGELVERGHOHL 19 KARLSRUHE GERMANY
Property Details
Year Built1970
Living Area3 804 sq ft
Lot Size16 640 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$1 660 010
Building Value$263 042
Just (Market) Value$1 923 052
Assessed Value$1 923 052
Taxable Value$1 923 052