345 JOEL BLVD

LEHIGH ACRES, Florida 33936 · Lee County · Parcel 344427250000C2070

$26 613
Assessed Value
$119 268
Market Value
Annual Tax
$1 613
Taxable Value
Ownership
OwnerWITTLINGER VIOLA +
Mailing Address3775 CLARIDGE OVAL BRUNSWICK OH 44212
Property Details
Year Built1970
Living Area805 sq ft
Lot Size4 015 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$119 268
Assessed Value$26 613
Exemptions-$25 000
Taxable Value$1 613