333/335 GILBERT AVE S

LEHIGH ACRES, Florida 33973 · Lee County · Parcel 334426L2070110160

$461 994
Assessed Value
$461 994
Market Value
Annual Tax
$461 994
Taxable Value
Ownership
OwnerZHENG YU QIN
Mailing Address10074 SEA TURTLE ST ELK GROVE CA 95757
Property Details
Year Built2024
Living Area3 374 sq ft
Lot Size12 502 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$46 028
Building Value$415 966
Just (Market) Value$461 994
Assessed Value$461 994
Taxable Value$461 994
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2025 $400 000 11