3321 SW 3RD LN

CAPE CORAL, Florida 33991 · Lee County · Parcel 184423C2053430530

$643 823
Assessed Value
$643 823
Market Value
Annual Tax
$643 823
Taxable Value
Ownership
OwnerMULTIPLE HOUSE LLC
Mailing Address9745 W 34TH CT HIALEAH FL 33018
Property Details
Year Built2024
Living Area4 914 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$80 750
Building Value$563 073
Just (Market) Value$643 823
Assessed Value$643 823
Taxable Value$643 823