3316 KATHERINE ST

FORT MYERS, Florida 33916 · Lee County · Parcel 194425P3017040090

$39 953
Assessed Value
$321 181
Market Value
Annual Tax
$14 953
Taxable Value
Ownership
OwnerOUTTEN WAYNE & IRIS
Mailing Address3316 KATHERINE ST FORT MYERS FL 33916
Property Details
Year Built1979
Living Area2 887 sq ft
Lot Size13 416 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$33 915
Just (Market) Value$321 181
Assessed Value$39 953
Exemptions-$25 000
Taxable Value$14 953