3306 56TH ST W

LEHIGH ACRES, Florida 33971 · Lee County · Parcel 114426L2060560140

$265 988
Assessed Value
$265 988
Market Value
Annual Tax
$265 988
Taxable Value
Ownership
Owner6012 PAULA LLC
Mailing Address1121 LEMON TREE TER #102 DELRAY BEACH FL 33445
Property Details
Year Built2024
Living Area2 148 sq ft
Lot Size10 890 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$16 150
Building Value$249 838
Just (Market) Value$265 988
Assessed Value$265 988
Taxable Value$265 988
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $310 000 01