326 CANTON AVE

LEHIGH ACRES, Florida 33936 · Lee County · Parcel 354427L2100580010

$331 068
Assessed Value
$331 068
Market Value
Annual Tax
$331 068
Taxable Value
Ownership
OwnerSANTIAGO RAFAEL & BLANCA
Mailing Address4022 26TH ST SW LEHIGH ACRES FL 33976
Property Details
Year Built2024
Living Area2 650 sq ft
Lot Size25 596 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$24 143
Building Value$306 925
Just (Market) Value$331 068
Assessed Value$331 068
Taxable Value$331 068