325 DANIA ST

LEHIGH ACRES, Florida 33936 · Lee County · Parcel 34442731000000370

$46 955
Assessed Value
$151 487
Market Value
Annual Tax
$21 955
Taxable Value
Ownership
OwnerSLATER PAUL & LUREEN L/E
Mailing Address325 DANIA ST LEHIGH ACRES FL 33936
Property Details
Year Built1975
Living Area915 sq ft
Lot Size1 064 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$151 487
Assessed Value$46 955
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 955
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2025 $100 11