3212 CLIFF LN

BONITA SPRINGS, Florida 34134 · Lee County · Parcel 164725B2002000720

$46 155
Assessed Value
$95 203
Market Value
Annual Tax
$21 155
Taxable Value
Ownership
OwnerYOUNGBLOOD ROBERTA S TR
Mailing Address24400 S TAMIAMI TR #72 BONITA SPRINGS FL 34134
Property Details
Year Built1989
Living Area794 sq ft
Lot Size2 091 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$56 525
Just (Market) Value$95 203
Assessed Value$46 155
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 155