31 FAIRVIEW BLVD

FORT MYERS BEACH, Florida 33931 · Lee County · Parcel 344624W4005000070

$1 035 923
Assessed Value
$1 035 923
Market Value
Annual Tax
$1 035 923
Taxable Value
Ownership
OwnerARNOLD NATALIE &
Mailing Address5900 THOROLD STONE RD #2 NIAGARA FALLS CANADA
Property Details
Year Built1978
Living Area3 835 sq ft
Lot Size8 233 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$698 646
Building Value$337 277
Just (Market) Value$1 035 923
Assessed Value$1 035 923
Taxable Value$1 035 923