3061 INDIAN ST

FORT MYERS, Florida 33916 · Lee County · Parcel 184425P4002J00090

$67 214
Assessed Value
$106 015
Market Value
Annual Tax
$53 007
Taxable Value
Ownership
OwnerPEARSEY LORRIE +
Mailing Address3061 INDIAN ST FORT MYERS FL 33916
Property Details
Year Built1969
Living Area1 846 sq ft
Lot Size6 665 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$24 548
Just (Market) Value$106 015
Assessed Value$67 214
Exemptions-$14 207
Taxable Value$53 007