305 DANIA ST

LEHIGH ACRES, Florida 33936 · Lee County · Parcel 34442731000000270

$47 790
Assessed Value
$136 952
Market Value
Annual Tax
$22 790
Taxable Value
Ownership
OwnerAJOSE SONATE +
Mailing Address305 DANIA ST LEHIGH ACRES FL 33936
Property Details
Year Built1975
Living Area915 sq ft
Lot Size1 021 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$136 952
Assessed Value$47 790
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 790