304 STANFORD ST

LEHIGH ACRES, Florida 33936 · Lee County · Parcel 324427L2010040440

$31 623
Assessed Value
$236 914
Market Value
Annual Tax
$6 623
Taxable Value
Ownership
OwnerSTOWELL MICHAEL J L/E
Mailing Address304 STANFORD ST LEHIGH ACRES FL 33936
Property Details
Year Built1977
Living Area2 296 sq ft
Lot Size8 799 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$14 269
Just (Market) Value$236 914
Assessed Value$31 623
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 623